دانلود موزیک | روزا موزیک اطلاعیه

دانلود موزیک | روزا موزیک

هرگونه مطالب غیر مجاز و عرف جامعه در سایت جایی ندارد

سایت دانلود فیلم و آهنگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ثبت شده است.

خواننده آلبوم «مثل مجسمه» پس از گلایه‌های دوستدارانش و اعتراض آنها به برگزاری کنسرت در فضای به همراهز برج میلاد، کنسرت ۲۸ منطقهیور خود را به سالن همایش‌های ایرانیان منتقل انجام.

مهدی یراحی که پیش از این قرار بود در فضای به همراهز برج میلاد در تاریخ بیست منطقهیور روی صحنه برود، به همراه لغو این کنسرت و تصمیمات جدید در نحوه برگزاری کنسرتش، در تاریخ ۲۸ منطقهیور در سالن همایش‌های ایرانیان به اجرای پلن خواهد پرداخت.

این خواننده که در هفته‌های گذشته به همراه خواندن تیتراژ فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به همراهر دیگر قابلیت های به همراهلای خود در موسیقی و انتخاب‌هایش را نشان داده هست، کنسرت پیش روی خود در ۲۸ منطقهیور را به همین نام یعنی «کنسرت بیست و یک روز بعد» روی صحنه خواهد برد.

مهدی یراحی پیش از این دربه همراهره لغو اجرای خود در فضای به همراهز میلاد گفته بود: «به دلیل گلایه‌های مخاطبه همراهن عزیزم نسبت به برگزاری کنسرت در فضای به همراهز برج میلاد تصمیم به لغو اجرای بیستم منطقهیور گرفتیم و این موضوع را به اطلاع تهیه‌کننده محترم کنسرت هم رساندم. این تصمیم را برای احترام به خوهسته‌ها و شأن مخاطبه همراهن اتخاذ انجامیم چون ما متداوم به دنبه همراهل به همراهلاترین کیفیت در کنسرت‌ها هستیم و اعتقاد دارم که این عزیزان شایسته بهترین‌ها هستند.»
گفتنی‌ست سالن «همایش‌های ایرانیان»جدیدترین سالن کنسرت در پایتخت هست که به همراه امکاناتی جدید و مدرن در صدد آغازی قوی در عرصه اجرای خانومده و برگزاری کنسرت در پایتخت هست.

ظرفیت صندلی ۲۰۰۰ نفر، سوییت مخصوص خواننده ، اطاق پاویون و جایگاه CIP ، جایگاه VIP ، پیشرفته ترین تجهیزات صدابرداری نورپردازی و تصویر ، جایگاه ویژه رویدادنگاران ، پارکینگ اختصاصی به ظرفیت ۱۰۰۰ خودرو ، اولین سالن به همراه قابلیت انتخاب تم رنگ دیوار‌ها ، دسترسی آسان و… از جمله قابلیت های این سالن کنسرت در پایتخت هست که به همراه شعار «تغییری نو در اجراهای خانومده و صحنه‌ای» در تلاش هست فضایی جدید را به فضاهای کنسرتی پایتخت بیفزاید.
تجهیزات مدرن و به روز فنی و لجستیکی در کنار فضای مختص برگزاری کنسرت در این سالن، از مولفه‌های ویژه سالن «همایش‌های ایرانیان» هست که گفته می‌شود در ماه‌های آینده تعداد غافلگیری ویژه را در زمینه اجرای خانومده به خود خواهد دید.

فرزاد فرزین نخستین خواننده‌ای هست که در تاریخ ۲۳ و ۲۴ منطقهیور ماه در این سالن به اجرای کنسرت خواهد پرداخت تا سالن «همایش‌های ایرانیان» پذیرای نخستین کنسرت رسمی خود به همراهانجام گرفت.

بلیت فروشی این کنسرت از تایم ۱۴ امروز (دوشنبه ۱۳ منطقهیور) آغاز خواهد انجام گرفت.

منبع: سایت رویدادی و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

جدیدترین اخبه همراهر دنیای موسیقی
[ad_1]

مطلب کنسرت «مهدی یراحی» به سالن «همایش‌های ایرانیان» منتقل انجام گرفت روزا موزیک در سایت بزرگ دانلود موزیک | روزا موزیک

0 نظر تا کنون ارسال شده است.

نظرات بسته شده است.